Londýnsky súd: Saudský milionár ženu neznásilnil, jeho penis do nej vnikol omylom

Súd v Londýne prekvapil svojim rozhodnutím po tom, ako zbavil milionára z obvinení zo znásilnenia, kvôli jeho tvrdeniu, že sa potkol a jeho stoporený penis náhodou vnikol do 18-ročnej ženy, píše britská tlač.


46-ročný Ehsan Abdulaziz je milionár zo Saudskej Arábie a v deň, kedy “neznásilnil mladú ženu”, sa nachádzal vo svojom londýnskom apartmáne.

Bohatý muž z Blízkeho východu sa stretol s ženami v klube boháčov Cirque le Soir na West Ende, kde mladé devy pozval k sebe domov na pár pohárikov a sľúbil im, že ich dá odviezť domov.

Obchodník pred súdom vyhlásil, že mal sex so svojou 24-ročnou kamarátkou, a keď prechadzal v inej miestnosti okolo 18-ročnej ženy, potkol sa a jeho ešte stoporený penis vykĺzol zo spodného prádla, a takým spôsobom došlo k penetrácii.

K “neznásilneniu” došlo približne pred rokom a 18-ročné dievča povedalo, že v apartmáne zaspalo na gauči.

Žena na súde tvrdila, že keď sa prebudila, našla na sebe milionára, ktorý ju bozkával na tvár a prenikal do nej pohlavným údom.

Okamžite vstala a snažila sa z bytu čo najrýchlejšie odísť.

Obžalovaný sa pred súdom obhájil tvrdením, že je nešikovný a spadol na ňu. Okrem toho vyhlásil, že sa ho obeť snažila zviesť a jeho semeno sa mohlo do nej mohlo dostať pri páde a na telo kvôli tomu, že mal po styku s kamarátkou ejakulát na rukách.

Súdny proces v Southwark Crown Court sa konal minulý týždeň a trval len 30 minút, ktoré stačili na to, aby sudca vyhlásil, že obžalovaný je nevinný. Po rozhodnutí súdu sa v Británii zdvihla vôľa nespokojnosti, a niekoľko desiatok tisíc Britov podpísalo petíciu za dôkladné prešetrenie prípadu. Okrem toho bola na základe slobody prístupu k informáciám podaná žiadosť o uverejnenie podrobností zo súdneho procesu médiám.


 

Ahoj!

Čítaj nás na Facebooku!

Powered by WordPress Popup