V britskom parlamente sa pokazilo 200 toaliet

Poslanecká snemovňa podporila Theresu May a odmietla zmeny v zákone o Brexite

Poslanci britského parlamentu museli čeliť interným problémom, ktorých závažnosť si vyžadovala maximálnu konsolidáciu a riešenie.
Nie, nehovoríme o banálnej politickej kríze. Všetko je ešte oveľa horšie, v britskom parlamente prestali fungovať toalety.


“Všetko je veľmi zlé, stala sa strašná havária, v dôsledku ktorej klesol v potrubí tlak a záchody prestali fungovať. Obzvlášť odpudzujúca situácia sa dala pozorovať na horných poschodiach, kde sídlia najvyšší predstavitelia parlamentu”, komentoval situáciu buď inštalatér alebo poslanec.

“Toaletná kríza” paralyzovala pred dvoma dňami činnosť britského parlamentu a vyžadovala si rýchle riešenie.

Veľký zápach sa šíril po chodbách okolo poslaneckej snemovne po tom, ako prasklo potrubie.
 

 
“Theresa May, maj svedomie, oprav toalety”, takéto výkriky bolo počuť v chodbách parlamentu. Je to veľmi zvláštne, pretože to by znamenalo, že aj sanitárne vybavenie v parlamente je tiež v kompetencii britskej premiérky.

V júni 2013 roku vynaložil britský parlament na renováciu len dvoch toaliet až 100 000 libier, a vtedy sa hovorilo, že toalety inštalované v roku 1937 neboli renovované 20 rokov.

Toalety nefungovali v stredu počas najrušnejšieho dňa v parlamente a po tejto havárii prebehne pravdepodobne v parlamente ďalšia rekonštrukcia.
Poslanci už požiadali Theresu May, aby začala rozsiahlu rekonštrukciu parlamentu v hodnote 6 miliárd libier.

Jeden poslanec povedal, že v dnešnom stave parlament nevydrží viac ako 10 rokov.


Foto: Sarah Price

Pridajte svoj komentár!

 

Ahoj!

Čítaj nás na Facebooku!

Powered by WordPress Popup